e-Laba

to aplikacja dedykowana wszystkim tym którzy bez wychodzenia z domu pragną wywoływać swoje cyfrowe zdjęcia. Intuicyjny interfejs programu oraz możliwość szybkiej edycji zdjęć sprawia że każdy nawet początkujący użytkownik internetu bez problemu poradzi sobie z wyborem i przesłaniem swoich najlepszych fotografii do naszego laboratorium.

Poniżej wybierz system operacyjny dla którego chcesz pobrać i zainstalować program e-Laba.

 

Aplikacja e-Laba polecana dla użytkowników Windows 2000/XP/7/8/10 dająca możliwości ingerencji w zdjęcia z pozycji Państwa komputera. Można kadrować, redukować czerwone oczy, rozjaśniać i przyciemniać zdjęcia. Polecamy dla bardziej wybrednych użytkowników. Jeśli potrzebujesz większego wyboru formatu zdjęć - podczas logowania w kodzie promocji wpisz INDEX a zobaczysz, że wykonujemy niestandardowe formaty odbitek. Zwróć uwagę na formaty z gwiazdką (*) przy wielkościach 20x20*, 20x25*, 20x30*, 20x38* - te formaty dostępne są tylko w gradacji papieru jedwabistego. Dla zwolenników błysku lub matu polecamy 21x30, 21x21, 21x38 (te z kolei nie występują w gradacji jedwabistej)

 

Aplikacja MOBILE PHOTO KIOSK - dedykowana dla smartfonów i tabletów z systemem Android lub iOS

Po zainstalowaniu aplikacji należy wpisać kod naszego labu 1305. Czynność wykonuje się tylko przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Bardzo miła i intuicyjna apka, z której bezpośrednio możemy wywoływać zdjęcia z naszych telefonów. 

Aplikacja e-Laba WEB to narzędzie służące do wysłania zdjęć bezpośrednio ze strony www do naszego labu w celu wywołania. Nie wymaga instalacji na komputerze użytkownika. Aplikacja banalnie prosta w obsłudze nie mająca też możliwości ingerencji w zdjęcie z pozycji wysyłającego. Nie można kadrować i ingerować w barwy ale za to w łatwy sposób można wysłać zdjęcia z komputerów mających zainstalowany system Macintosh lub Linux. Specjalnie stworzone narzędzie dla tych użytkowników. Niestety, posiada pewną wadę. Może nie działać na niektórych wersjach przeglądarek. Dla użytkowników z systemem Windows poleca się zainstalować e-Laba w systemie. POBIERZ

 

 

 

  Pobranie i wysłanie zdjęć do wywołania w naszym laboratorium jest równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu e-Laba.

 

e-Laba

laba.jpg

Wywoływanie zdjęć przez internet
dla Windows NT/2000/XP/Vista/W7

e-Laba WEB

log.jpg

Wywoływanie zdjęć przez internet
dla Macintosh, Linux

 

 laur-klienta.gif
Wyróżnienie

"Złoty Laur Klienta"
przyznane FUJIFILM w kategorii
"Laboratorium Fotograficzne"

 

 

   Kody promocji

Wysyłanie zdjęć przez system e-Laba jest intuicyjne i wygodne. Zanim wyślesz zdjęcia koniecznie zobacz do czego można wykorzystać kod promocji